
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Width | 7 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 48 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 3.15 V |
| Operating Supply Current | 13.5 mA |
| Propagation Delay | 1.55 ns |
| Max Frequency | 3.1 GHz |
| Input | Crystal |
| Number of Outputs | 11 |
| Ratio - Input:Output | 3:11 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Stock: 63
Distributors
pcbx
Unit Price$6.98990
Ext.Price$6.98990
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.98990 | $6.98990 |
| 10 | $5.47583 | $54.75830 |
| 25 | $5.09367 | $127.34175 |
| 50 | $4.88283 | $244.14150 |
| 100 | $4.68074 | $468.07400 |
| 300 | $4.48291 | $1344.87300 |
| 500 | $4.29346 | $2146.73000 |
| 1000 | $4.23019 | $4230.19000 |
